ZWROT TOWARU

CHCESZ ZWRÓCIĆ PRODUKT? NIE MA PROBLEMU!

 • Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ustawowym czasie 14 DNI od dnia otrzymania przesyłki (prawo odstąpienia od umowy sprzedaży)
 • Nie musisz podawać powodu zwrotu (odstąpienia), chociaż będziemy wdzięczni za taką informację – pomoże nam to w ulepszeniu oferty sklepu.
 • Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.
 • Formularz zwrotu możesz pobrać tutaj (kliknij)
 • Odeślij produkt wraz z formularzem zwrotu na nasz adres podany poniżej. Produkt nie może nosić śladów użytkowania. 

WYMIANA TOWARU

Ubranko okazało się być za małe/duże? Chcesz wymienić na inny rozmiar?

U nas nie ma nigdy problemu z wymianą. Pobierz formularz wymiany stąd (kliknij). Wypełnij formularz i odeślij razem z otrzymanym towarem, który chcesz wymienić. Jeżeli nie masz możliwości wydrukowania, możesz to samo napisać odręcznie. 

 • Koszt odesłania towaru oraz ponownej wysyłki (11 zł) ponosi Klient.
  11 zł na wysyłkę po wymianie można włożyć do paczki lub wysłać na konto.
 • Zdarza się, że cena rośnie wraz z rozmiarem. Należy sprawdzić to przed wymianą i dodać ewentualną dopłatę za większy rozmiar. 
 • Aby zarezerwować towar na wymianę, zadzwoń lub napisz do nas przed wysłaniem przesyłki. Jeśli tylko posiadamy odpowiedni towar, zarezerwujemy go dla Ciebie na 10 dni, aby na pewno był dostępny.
 • Formularz wraz z towarem proszę przesłać na adres:

Dalikot

ul. Boczna 6

95-050 Konstantynów Łódzki

Zwroty/wymiany robimy zazwyczaj w ciągu 3-5 dni od odbioru waszych paczek, zdarza się 7-10 dni, gdy jest sezon i mamy dużo wysyłek. Prosimy o wyrozumiałość.

UWAGA!

W sezonie jesienno-zimowym przy dużej ilości zamówień realizacja wymian zajmuje nam zdecydowanie więcej czasu. Jeżeli zależy Ci na czasie – odeślij do nas nieodpowiedni produkt jako zwrot (zwrócimy pieniądze) i równocześnie zamów odpowiedni produkt. Szczególnie jeżeli zależy Ci na produkcie przed świętami.

 

UWAGA!

PRZED ODESŁANIEM NALEŻY OCZYŚCIĆ UBRANKO Z SIERŚCI SWOJEGO PUPILA.
W PRZECIWNYM WYPADKU BĘDZIEMY ZMUSZENI POTRĄCIĆ MINIMUM 30% WARTOŚCI UBRANKA. 

 

NIE ODBIERAMY PACZEK ZA POBRANIEM.

NIE ODBIERAMY PACZEK Z PACZKOMATÓW.